Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Ośrodek Pomocy Społecznej w Puchaczowie

Dzień Pracownika Socjalnego

Utworzono dnia 21.11.2021

21 listopada obchodzimy w Polsce Dzień Pracownika Socjalnego.

Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Praca osób pomagających i wspierających jest bardzo trudna. Wymaga wiedzy i wrażliwości, profesjonalizmu i zaangażowania, zmagania się z różnymi przeciwnościami losu i barierami.

Obecny rok w dobie pandemii COVID-19 jest rokiem szczególnym, to czas wzmożonych działań w obszarze pomocy społecznej. Pracownicy socjalni, opiekunki środowiskowe, asystenci rodziny - to pracownicy, którzy od kilku miesięcy mimo wielu zagrożeń, przeciwności, stoją na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem.

21 listopada to dzień szczególnego wyrazu uznania dla grupy zawodowej pracowników socjalnych i pomocy społecznej. To nasz dzień!

Dziękujemy zaprzyjaźnionym jednostkom samorządowym, instytucjom za życzenia i miłe słowa.

Jednocześnie życzymy wszystkim przedstawicielom pomocy społecznej wszelkiej pomyślności oraz tego, by każdy dzień tej trudnej i odpowiedzialnej pracy przynosił zadowolenie oraz motywację do podejmowania i osiągania wytyczonych celów. Niech ta praca daje jak najwięcej satysfakcji, ludzkiej wdzięczności, przyjaźni i życzliwości.

Wszystkiego najlepszego!

ZAŁĄCZNIKI:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 132

W poprzednim tygodniu: 288

W tym miesiącu: 65

W poprzednim miesiącu: 861

Wszystkich: 41118